Dr. Organic Aynısefa Çiçeği Serisi Calendula

uploaded picture

Özenle seçilmiş doğal öz ve bileşenler sayesinde cilde nazik bir seriyi, bu eşsiz çiçeğin faydalı özelliklerinden yararlanarak geliştirdik.

Bu yepyeni ürün yelpazesi cildi nemlendirmeye, yenilemeye ve nazikçe temizlemeye yardımcı olurken, aynı zamanda saçın tahriş olmadan güzelce sağlıklı hissetmesini destekler ve rahatlık ve nem sağlamaya yardımcı olur.

Calendula çiçeği geleneksel olarak çeşitli cilt rahatsızlıklarının tedavisine yardımcı olmak için kullanılmıştır ve araştırmalar, yatıştırıcı özelliklerinin polisakkaritler, flavonoidler, triterpenler ve karotenler gibi benzersiz bir bileşik karışımından kaynaklandığını göstermektedir.

Cildi ve saçı yatıştırmaya, beslemeye ve nazikçe temizlemeye yardımcı olabileceğinden, en son serimizde aktif bileşen olarak aynısefayı kullandık. Aloe vera, çayır köpüğü tohumu yağı, zencefil özü ve ekinezya özü gibi bir dizi organik ve doğal içerik kullanılarak Calendula serimiz, hassas veya tahriş olmuş cilt ve saç derisi için özel olarak formüle edilmiştir.


Parfüm, renk veya alkol içermeyen ve dermatolojik olarak test edilmiş Calendula Serimiz, hassas cildi ve tahriş olmuş, kuru saçları ve saç derilerini desteklemek için tasarlanmıştır. 

DRO.00660

DRO CALENDULA BODY WASH 250 ML

DRO.00659

DRO CALENDULA CONDITIONER 265 ML

DRO.00658

DRO CALENDULA SHAMPOO 265 ML

DRO.00661

DRO CALENDULA SKIN LOTION 200 ML

DRO.00662

DRO CALENDULA SKIN MOISTURISER CREAM 50 ML